Cанат

Студент марапаттары

Cертификаты

Награда

 

«Арыс гуманитарлы-техникалық колледж» мекемесі бойынша 2020-2021оқу жылындағы оқытушылардың біліктілік санаттары.

Аты-жөні Жүргізетін пәні Біліктілік санаты Алған жылы
1 Исаева Бибігүл Анафияевна Қазақ тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ«Педагогикалық шеберлік орталығы» 

80 сағат                             

 

04.09.2020 
2 Оралбекова Жазира Бакытовна Қазақстан тарихы, дүниежүзілік тарихы, география «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ«Педагогикалық шеберлік орталығы» 

80 сағат                             

 

09.10.2020
3 Тоқберген Қасым Әбдіқадырұлы Информатика пәнінің оқытушысы «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ«Педагогикалық шеберлік орталығы» 

80 сағат                             

 

21.09.2020
4 Колходжаева Бақыткул Математика пәнінің оқытушысы «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ«Педагогикалық шеберлік орталығы» 

80 сағат                             

 

29.08.2020
5 Абдиева Мадина Мухаметалиевна Физика және информатика пәнінің оқытушысы «Назарбаев Зияткерлік мектептері» ДББҰ«Педагогикалық шеберлік орталығы» 

80 сағат                             

 

07.08.2020

                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

«Арыс гуманитарлы-техникалық колледж» мекемесі бойынша 2020-2021оқу жылындағы оқытушылардың біліктілік санаттары.

Аты-жөні Жүргізетін пәні Біліктілік санаты Алған жылы
1 Исаева Бибігүл Анафияевна Қазақ тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020  №08737
2 Оралбекова ЖазираБакытовна Қазақстан тарихы, дүниежүзілік тарихы, география «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020         №08987
3 Жолдасбекова Феруза Кеңесбековна Химия, биология «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

3-15.09.2020 №25702
4 Калходжаева Бакыткүл Математика пәнінің оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020ж №17012
5 Тоқберген Қасым Әбдіқадырұлы Информатика пәнінің оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020 №09315
6 Абдиева Мадина Мухаметалиевна Физика және информатика пәнінің оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020 №08532
7 Тенлисбаева Жибек Минуаровна Ағылшын тілі пәнінің оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

3-15.09.2020 №25728
8 Дүйсенбаева Айгуль Ертаевна

 

Орыс тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

4-15.09.2020 №25677
9 Иса Алмасхан Төлегенұлы АӘД пәнінің оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

27-03.09.2020 №22395
10 Агилова Гүлмира Женисовна Өзін-өзі тану  пәнінің оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020 №25267
11 Ибрагимов Нуралы Сапаралиевич Дене тәрбиесі пәнінің оқтышусы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020 №09065
12 Салықбаева  Жанар Базархановна Әлеуметтану және саясаттану пәнінің оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»                         36 сағат                             

 

10.08.2020 №08986
13 Серимбетов Амангелді Сызу пәнінің оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

6-17.09.2020 №27082
14 Алдабергенова Гульнар Жумабаевна Акмелогия пәнінің оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020   №09704
15 Бердимбетова Айгуль Амановна Құқық пәнінің оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

23.09.2020               №29038
16 Зулпыхарова Ардақ Токтасиновна Экономика пәнінің оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020  №08560
17 Медетова Айман Джумахановна Арнайы пән оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020 №08620
18 Бердимбет Алтынай Аманқызы Арнайы пән оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

05.09.2020 №20438
19 Садыкова Лаззат Егембердиевна

 

Арнайы пән оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020 №08216
20 Юсупов Бақыт Сарсенұлы Арнайы пән оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

23.09.2020 №29023
21 Қалдыкөз Ерболсын Жарылқасынұлы Өндіріс шебері «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020  №09298
22 Джумахаев Хамит Оразбайұлы Арнайы пән оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020                                               №09140
23 Ахметов Мұрат Жақияұлы Арнайы пән оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

14.08.2020                 №08161
24 Байтуреева Айсулу Шарбековна Өндірістік оқыту «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020             №09298
25 Жарылқасын Дінмұхаммед Ерболсынұлы Өндірістік оқыту «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020 №09268
26 Байменов Арысбек Тинейбаевич Өндірістік оқыту «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020 №08186
27 Есіркеп Орынхан Нұрланұлы Өндірістік оқыту «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

2-13.09.2020 №25033
28 Бердимбетова Ақжарқын Амановна Арнайы пән оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2017 №20438
29 Аққөзова Бибіжан Арнайы пән оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020 №08560
30 Рахымжан Арман Қыдыржанұлы Арнайы пән оқытушысы «Педогогтердің ІТ-құзіреттіліктерін дамыту және жетілдіру»

36 сағат                             

 

5-14.08.2020 №08796

 

 

2020-2021 «Арыс гуманитарлы-техникалық колледжі» мекемесі бойынша  «Жалпы білім беру» пәндер кафедрасы  бойынша сабақ беретін оқытушылардың санаттары туралы мәлімет

Аты-жөні, тегі Туған күні, айы, жылы Мамандығы Ғылыми дәрежесі, санаты Пед өтілі (жыл) Біліктілік арттыру курстары Қызметі
1.                     Исаева Бибігүл Анафияевна 13.08.1974 Жоғары, Аймақтық әлеуметтік-инновациялық университеті, білім бакалавры, 2015 Санатсыз 4   Қазақ тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы
2.                     Оралбекова Жазира

Бакытовна

06.10.1984 Жоғары, М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті, тарих және география пәндерінің мұғалімі, 2005 Екінші, 14 Протекта 01.02.2017

5-14.08.2020         №08987

09.102020

№a01b6eb7

Қазақстан тарихы, дүниежүзілік тарихы, география
3.                     Жолдасбекова Феруза Кеңесбековна 01.01.1976 Жоғары.Қ.А. Яссауи атындағы Халықаралық қазақ түрік университеті.Химия.Химик, Химия оқытушысы.      Жоғары 30.03.2018 №110 35 14.08.2017          

3-15.09.2020

Химия, биология
4.                     Калходжаева Бакыткүл 13.05.1983 Жоғары, Қазақстан Халықтар Достығы университеті, ИнформатикМемлекеттік Қ.А.Яссауи атынджағы Халықаралық қазақ түрік университеті, Математика және физика, Математика және физика пәнінің мұғалімі, 2005 ж. Бірінші, 22.08.2016, №210

 

 

14 24.08-29.08.2020

13.07-21.07.2020

Математика пәнінің оқытушысы
5.                     Тоқберген Қасым Әбдіқадырұлы 06.06.1982 Жоғары, Шымкент әлеуметтік педагогикалық университеті, Информатика, Информатика бакалавры, 2010  ж.

Жоғары, Мирас университеті, Информатика, Жаратылыстану ғылымдарының магистрі,  2015ж.

Екінші, 24.04.2014, №36-4 к 13 17.10.2011

Протекта 01.02.2017

05.08.2020

21.09.2020

Информатика пәнінің оқытушысы
6.                     Абдиева Мадина Мухаметалиевна 19.07.1989 Жоғары, Қазақстан инженерлі-педагогикалық халықтар достығы университеті, жаратылыстану бакалавры Санатсыз 2 5-14.08.2020 №08532 07.08.2020ж

 

Физика және информатика пәнінің оқытушысы
7.                     Тенлисбаева Жибек Минуаровна 05.03.1983 Жоғары.Қазақ –Араб университеті. Екі шет тілі. Ағылшын пән мұғалімі. Бірінші 30.122019 №02 15 «2020ж              №70012023

3-15.09.2020 №25728

Ағылшын тілі пәнінің оқытушысы
8.                     Дүйсенбаева Айгуль Ертаевна

 

12.03.1974 1. Жоғары.. Қ.А. Иассауи атындағы Халықаралық қазақ түрік  университеті.Орыс тілі мен әдебиеті.Орыс тілі мен әдебиеті мұғалімі. 1995ж. Жоғары 25 27.12.2017ж

4-15.09.2020 №25677

Орыс тілі және әдебиеті пәнінің оқытушысы
9.                     Иса Алмасхан Төлегенұлы 28.02.1978 Жоғары, М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті. Бастапқы  әскери дайындық  және дене шынықтыру. Бастапқы  әскери дайындық  және дене шынықтыру мұғалімі. Екінш                    20 05.2019ж №Бк 68 17 27-03.09.2020 АӘД пәнінің оқытушысы