«Арыс гуманитарлық-техникалық колледжінің» 2021-2022   оқу жылының  І жарты жылдығына арналған

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                      Колледж   директоры   _______________ А. Бердімбет   

ТЖТҚ- 18-3

 

 

ТҰҚБА-18-3-2

 

ТҰҚБ-18-3

 

 

ТҰҚБ-19-2

ТҰҚБ-20-1

 

АТМ-18-3

АТМ-19-2

 

 

 «Арыс гуманитарлық-техникалық колледжінің» 2019-2020   оқу жылының  І жарты жылдығына арналған                                                                                                                                              Колледж   директоры    

                                                                                                                                _______________ А. Бердімбет                                      

Сабақ кестесі ТҰҚБА-18-2-1 А

у

д

ТЖТҚ-18-2 А

у

д

ТҰҚБА-19-1

у

д

ТҰҚБ-19-1 ·          Ау

·          д

АТМ-19-1 ·          Ау

·          д

Дүйсенбі 900-945

950-1035

Қазақ тілі/Қазақ әдебиеті/Математика

Исаева Б/Әліпбек А

 

\166 Қазақстан тарихы

Оралбекова Ж

 

 

2

Шет тілі

Даулетова Н/Дарханбаева Ж

15\14 Орыс тілі

Ромашова Б/Баймурзаева Д

17 Информатика

Әбдиева М/Бердімбет Е

 

4\5
1045-1130

1135-1220

Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

 

5 Физика

Әбдиева М

 

8 Математика

Әліпбек А

 

  6 Математика

Колходжаева Бақытгүл

6 Қазақстан тарихы

Оралбекова Ж

2
1240-1325

1330-1415

Техникалық механика

Ахметов М

11 Қазақ тілі

Исаева Б

16

 

Физика

Әбдиева М                      

8 Қазақстан тарихы

Оралбекова Ж

2 Орыс тілі/Орыс әдебиеті

Ромашова Б/Баймурзаева Д/Баймурзаева Д

17
Сейсенбі 900-945

950-1035

Орыс тілі/Орыс әдебиеті

Ромашова Б/Баймурзаева Д/Ромашова Б

13 Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

  Қазақ тілі

Исаева Б

16 Информатика

Абдиева М/Бердімбет Е

4\5 Шет тілі

Даулетова Н/Дарханбаева Ж

 
1045-1130

1135-1220

Қазақстан тарихы

Оралбекова Ж

 

2 Химия

Айтбаева М

13

 

 

Орыс тілі

Ромашова Б/Баймурзаева Д                          

17\14 Қазақ тілі

Исаева Б

16 Физика

Әбдиева М

8
1240-1325

1330-1415

Стандарттау және метрология негіздері

Медетова А

29 Орыс тілі

Ромашова Б/Баймурзаева Д

8\14

 

Шет тілі/Математика

Даулетова Н/Дарханбаева Ж/Әліпбек А

15\6 Химия/Физика

Айтбаева М/Әбдиева М

14\8 Қазақ тілі

Исаева Б

16
Сәрсенбі 900-945

950-1035

 

Электротехника негіздері

Ахметов М

11  

Қазақ әдебиеті

Исаева Б

 

16

Информатика

Әбдиева М/Бердімбет Е

4\5  

Химия

Айтбаева М

 

16 Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

 
1045-1130

1135-1220

Кәсіби шет тілі

Даулетова Н

15 Қазақстан тарихы

Оралбекова Ж

2 Биология

Айтбаева М

 

14 Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

  Қазақ әдебиеті

Исаева Б

16
1240-1325

1330-1415

Кәсіби орыс тілі

Ромашова Б

17 Математика

Әліпбек А

6 Қазақ әдебиеті

Исаева Б

 

16 География

Оралбекова Ж

2 Химия

Айтбаева М

 

14
Бейсенбі 900-945

950-1035

Мәдениеттану

Исаева Б

16 Электровоз құрылысы және жөндеу жұмысы/Техникалық пайдалану және қозғалыс қауіпсіздігі

Ахметов М

19

 

Орыс әдебиеті

Ромашова Б

 

17 Физика

Абдиева М

8 География

Оралбекова Ж

 

2
1045-1130

1135-1220

Жүк тасымалдау технологиясы мен ұйымдастыру

Жұмахаев Х

3 Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

  Химия

Айтбаева М

14 Дүниежүзі тарихы/Қоғамтану

Оралбекова Ж

2\2 Информатика

Әбдиева М/Бердімбет Е

 

 

5\4
1240-1325

1330-1415

Автокөліктің жылжымалы құрамы

Жұмахаев Х

1 Физика

Әбдиева М

8

 

Математика

Әліпбек А

6  Биология

Айтбаева М

 

16 Қазақстан тарихы

Оралбекова Ж

 

2
Жұма 900-945

950-1035

Жүк тасымалдау технологиясы мен ұйымдастыру

Жұмахаев Х

3 Электровозды басқару және қызмет көрсету

Ахметов М

19

 

Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

 

  Шет тілі

Даулетова Н/Дарханбаева Ж

  Қазақстан тарихы/Қазақ әдебиеті

Оралбекова Ж/Исаева Б

2\16
1045-1130

1135-1220

АӘД

Байменов А

 

36 Техникалық пайдалану және қозғалыс қауіпсіздігі

Ахметов М

27

 

Қазақстан тарихы

Оралбекова Ж

2 Қазақ әдебиеті

Исаева Б

16 Математика/Информатика

Әліпбек А/Әбдиева М/Бердімбет Е

6\4\5
1240-1325

1330-1415

Автокөліктің жылжымалы құрамы

Жұмахаев Х

1 Техникалық пайдалану ережелер

Ахметов М

27 Дүниежүзі тарихы

Оралбекова Ж

2 Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

                              

Физика

Әбдиева М

 

8
Сенбі 900-945

950-1035

Құрастырылымдылық материалдар

Медетова А

 

29 Орыс әдебиеті

Баймурзаева Д

 

 

16

 

Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

26 Физика

Әбдиева М

15 Математика

Әліпбек А

 
1045-1130

1135-1220

Әлеуметтану және саясаттану негіздері

Салықбаева Ж

17 Шет тілі

Даулетова Н/Дарханбаева Ж

 

39 Дүниежүзі тарихы

Оралбекова Ж

6  Орыс әдебиеті

Баймурзаева Д

 

5 Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

 
1240-1325

1330-1415

 

Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

 

  АӘД

Байменов А

18 Физика

Абдиева М

5 Математика

Колходжаева Б

1 Математика

Әліпбек А

16
                               

  САБАҚ КЕСТЕСІ                                                                                     «_14_»   ___08______2019ж             

ДОІЖ орынбасары:                                                             Садыкова  Л.

————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

 

  «Арыс гуманитарлық-техникалық колледжінің» 2019-2020   оқу жылының  ІI жарты жылдығына арналған                                                  Колледж   директоры    

                                                                                                              Бердімбет А. А

«         »                                    2020ж

САБАҚ КЕСТЕСІ

Сабақ кестесі ТҰҚБА-18-2-1 А

у

д

ТҰҚБА-18-2-2 А

у

д

ТҰҚБ-18-2 А

у

д

АТМ-18-2 ·          А

·          У

·          д

ТЖТҚ-18-2 ·          Ау

·          д

Дүйсенбі 0900-1030 Автокөліктің жылжымалы құрамы

Жұмахаев Х

1 Техникалық механика

Ахметов М

11 Жол және станса құрылысы

Медетова А

29 Көліктегі электр бай техниқүралда

Юсупов Б

7 Информатика

Әбдиева М/Бердімбет Е

4\5
1040-1210 Электротехника негіздері

Ахметов М

11 Жүк тасымалдау технологиясы мен ұйымдастыру

Жұмахаев Х

3 Пойыздар қозғалысының арақашықтығын реттеудің жүйесі

Медетова А

29 Кәсіби орыс тілі

Жорабекова А

17 Сызу

Серимбетов А

18
1230-1350 Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

  Логистика негіздері

Рахымжан А

1 Сызу

Серимбетов А

18 Теміржолдың жалпы курсы

Медетова А

28 Математика/Орыс әдебиеті

Әліпбек А/Жорабекова А

 
Сейсенбі 0900-1030 Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

  Пайдаланатын материалдар

Рахымжан А

1 Кәсіби шет тілі

Перденова Г

15 Көліктегі электр байланысының техникалық құралда

Юсупов Б

7 Сызу

Серимбетов А

18
1040-1210 Логистика негіздері

Рахымжан А

1 Кәсіби орыс тілі

Жорабекова А

17 Стандарттау және метрология негіздері

Медетова А

25 Кәсіби шет тілі

Перденова Г

15 Электроника микроэлектр. ж/е микропро.лық тех. негіздері

Юсупов Б

11
1230-1350 Жүк тасымалдау технологиясы мен ұйымдастыру

Жұмахаев Х

3 Кәсіби шет тілі

Дарханбаева Ж

15 Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

  Кәсіби орыс тілі

Жорабекова А

17 Қазақ тілі/Қазақ әдебиеті

Исаева Б

16
Сәрсенбі 0900-1030  

Техникалық механика

Ахметов М

11 Жүк тасымалдау технологиясы мен ұйымдастыру

Жұмахаев Х

3 Пойыздар қоз. арақашықтығын реттеудің жүйесі/Жылжымалы құрам

Медетова А

29 Кәсіби шет тілі

Перденова Г

15 Қазақстан тарихы

Оралбекова Ж

2
1040-1210 Жүк тасымалдау технологиясы мен ұйымдастыру

Жұмахаев Х

3 Логистика негіздері

Рахымжан А

1 Кәсіби орыс тілі

Жорабекова А

17 Технологиялық мультимедия

Тоқберген Қ

4 Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

 
1230-1350 Автокөліктің жылжымалы құрамы

Жұмахаев Х

1 Кәсіби орыс тілі

Жорабекова А

17 Электротехника электроника негіздері

Ахметов М

11 Көліктегі электр байланысының техникалық құралда

Юсупов Б

 Ибрагимов Н

7 Математика

Әліпбек А

6
Бейсенбі 0900-1030 Жүк тасым техн мен ұйымдастыру

Жұмахаев Х

3 Электротехника негіздері

Ахметов М

11 Жол және станса құрылысы

Медетова А

29 Компью геометрия және графика

Тоқберген Қ

4 Математика

Әліпбек А

6
1040-1210 Кәсіби орыс тілі

Жорабекова А

15 Жүк тасымалдау технологиясы мен ұйымдастыру

Жұмахаев Х

3 Пойыздар қозғалысының арақашықтығын реттеудің жүйесі

Медетова А

29 Технологиялық мультимедия

Тоқберген Қ

5 Дене тәрбиесі

Ибрагимов

 
1230-1350 Кәсіби шет тілі

Дарханбаева Ж

15 Автокөліктің жылжымалы құрамы

Жұмахаев Х

1 Кәсіби орыс тілі

Жорабекова А

17 Мемлекеттік тілде іс қағаздарын жүргізу/Дене тәрбиесі

Ромашова Б/Ибрагимов Н

17 Информатика

Абдиева М/Бердімбет Е

4\5
Жұма 0900-1030 Пайдаланатын материалдар

Рахымжан А

3 Жүк та мен ұйымдастыру

Жұмахаев Х

3 Электротехника электроника негіздері

Ахметов М

11 Өндірістік оқыту

Байтуреева А

35 Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

 
1040-1210 Кәсіби орыс тілі

Жорабекова А

15 Автокөліктің жылжымалы құрамы

Жұмахаев Х

1 Жол және станса құрылысы

Медетова А

29 Өндірістік оқыту

Байтуреева А

35 Электроника микроэлектр. ж/е микропро.лық тех. негіздері

Юсупов Б

11
1230-1350 Жүк тасымалдау технологиясы мен ұйымдастыру

Жұмахаев Х

1 Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

  Кәсіби шет тілі

Перденова Г

15 Өндірістік оқыту

Байтуреева А

35 Сызу

Серимбетов А

18
Сенбі 0900-1030 Логистика негіздері

Рахымжан А

3 Кәсіби шет тілі

Дарханбаева Ж

15 Жол және станса құрылысы

Медетова А

29 Өндірістік оқыту

Байтуреева А

35 Математика

Әліпбек А

6
1040-1210 Кәсіби шет тілі

Дарханбаева Ж

15 Пайдаланатын материалдар

Рахымжан А

3 Сызу

Серимбетов А

18 Өндірістік оқыту

Байтуреева А  

35 Информатика

Абдиева М/Бердімбет Е

4\5
1230-1350 Пайдаланатын материалдар

Рахымжан А

3 Дене тәрбиесі

Ибрагимов Н

  Жылжымалы құраммен пойыздар тартылысының негіздері

Медетова А

29 Өндірістік оқыту

Байтуреева А

35 Электровоз қүрылысы ж/е жөндеу жұмысы

Ахметов М

19

ДОІЖ орынбасары:                                                                           Садыкова Л.